Garanteret camping-salg på 3 dage

123camp.dk Turbosalg garanterer salg af campingvogn og autocamper på 3 hverdage
Anslået læsetid: 1 Minutter

Endelig er det nye Turbosalg klar på 123camp.dk. Det betyder garanteret salg af campingvogn og autocamper på 3 hverdage. Altså garanteret strakssalg, og det endda uden store omkostninger, og til ønsket salgspris.

Det foregår sådan, at oprettes en campingvogn eller autocamper i Turbosalg, sendes information om pågældende camper ud til alle landets professionelle forhandlere, som derefter har 3 dage til at byde på camperen. Efter 3 dage sendes højeste bud til sælger, som selv vælger om dette bud accepteres, eller afvises.

Accepteres det bedste bud på camperen, er camperen solgt. Afvises bedste bud er omkostningerne 0 kr. Altså gratis. Derfor kan det kaldes “solgt til ønskepris på 3 dage, eller gratis”.

Alle informationer om Turbosalg på 123camp findes på hjemmesiden www.123camp.dk. Direkte link til Turbosalg, og informationerne om denne salgsmulighed, findes her.

MagaCin Redaktionen
Skrevet af
Redaktionen

MagaCin Redaktionen er den fælles byline for artikler, der er skrevet, redigeret eller opdateret af flere på redaktionen.
Redaktionen har base i Brabrand ved Aarhus og har dækket motorcykelnyheder siden 2008.

Ansvarshavende: chefredaktør Steffen F. Olesen.

Del med en ven

Skriv et svar