John Wayne's Honda SL350 på auktion - MagaCin
FacebookYoutubeTwitterInstagram
Opret
Opret bruger

Opret Bruger

Log ind

John Wayne’s Honda SL350 på auktion

Flot restaureret klenodie med fin proveniens
Steffen Olesen
27/12-2021 kl. 07:00

Motorcykelentusiasten der også har en passion for klassiske westernfilm, og samler på både motorcykler og memorabilia fra ældre westerns, får nu en enestående chance, for at sikre sig et unikt stykke historie.
For 27. Januar udbydes John Waynes egen Honda SL350 til salg via auktionshuset RM Sotheby’s i Arizona – USA.

To view the full article you must subscribe or buy access to this article
  • MagaCin Adgang  —  DKK 29,00 / måned
  • MagaCin Adgang 3 mdr.  —  DKK 69,00 hver 3 måneder
  • MagaCin Adgang 6 mdr.  —  DKK 119,00 hver 6 måneder

Faktureringsoplysninger

Danmark

Din ordre

Product
Quantity
Total
Cart Subtotal DKK 0,00
Order Total DKK 0,00
  • Betalingskort

Dine personlige data vil blive anvendt til at gennemføre din bestilling, understøtte din brugeroplevelse på webshoppen, og til andre formål, som er beskrevet i vores Politik for personoplysninger.

Del med en ven

lock

Lås op nu
og få fuld adgang til MagaCin

(Mere end 11.000 artikler)
Se flere fordele

Vælg dit MagaCin abonnement

1 måned
DKK 29
  •  Normalpris
  • Fuld adgang
3 måneder
DKK 69
  • Spar 20%
  • Fuld adgang
6 måneder
DKK 119
  • Spar 30%
  • Fuld adgang
Abonnementet til 29 kr./måned. Mindstepris: 29 kr. Opsig når du vil, til udgangen af indeværende abonnementsperiode.
Betal med mobilepay Betal med dankort Betal med visa Betal med mastercard
Giver børn en ny start