John Wayne's Honda SL350 på auktion - MagaCin
Opret
Opret bruger

Opret Bruger

Log ind

John Wayne’s Honda SL350 på auktion

Flot restaureret klenodie med fin proveniens

Steffen Olesen
27/12-2021 kl. 07:00

Motorcykelentusiasten der også har en passion for klassiske westernfilm, og samler på både motorcykler og memorabilia fra ældre westerns, får nu en enestående chance, for at sikre sig et unikt stykke historie.
For 27. Januar udbydes John Waynes egen Honda SL350 til salg via auktionshuset RM Sotheby’s i Arizona – USA.

To view the full article you must subscribe or buy access to this article
  • MagaCin Adgang  —  DKK 29,00 / måned med 1 måned gratis prøveperiode
  • MagaCin Adgang 3 mdr.  —  DKK 69,00 hver 3 måneder med 1 måned gratis prøveperiode
  • MagaCin Adgang 6 mdr.  —  DKK 119,00 hver 6 måneder med 1 måned gratis prøveperiode

Faktureringsoplysninger

Danmark

Din ordre

Product
Quantity
Total
Cart Subtotal DKK 0,00
Order Total DKK 0,00
  • Betalingskort

Dine personlige data vil blive anvendt til at gennemføre din bestilling, understøtte din brugeroplevelse på webshoppen, og til andre formål, som er beskrevet i vores Politik for personoplysninger.

lock

Lås op nu
og få adgang til hele artiklen

  • Se alt indhold på MagaCin
  • Se videoer i fuld længde
  • Prøv den 1. måned GRATIS
  • Opsig når du vil

FØRSTE MÅNED

GRATIS

Få adgang herunder

Vælg dit MagaCin abonnement

1 måned
DKK 29
  •  Normalpris
  • Første måned gratis
3 måneder
DKK 69
  • Spar 20%
  • Første måned gratis
6 måneder
DKK 119
  • Spar 30%
  • Første måned gratis
Abonnementet fortsætter til normalpris, 29 kr./md. efter første måned. Mindstepris: 0 kr. Opsig når du vil, til udgangen af indeværende abonnementsperiode.
Betal med mobilepay Betal med dankort Betal med visa Betal med mastercard